Вартість оренди студії Amore

До 1.05.2024 студія в оренду не здається

Особливість нашої студії в тому, що всі 5 локацій та циклорама знаходяться в одному залі. Ви орендуєте весь зал і можете зробити фотографії у різних локаціях та у різних образах, витративши мінімум часу та отримавши максимум.

5 годин

Оренда фотостудії
3000 грн.
 • Доступні всі локації та циклорама

10 годин

Оренда фотостудії
5000 грн.
 • Цілий день
 • Локації+циклорама

Правила оренди студії Amore

У денний час 9-21год мінімальний час оренди студії – 5 годин

Початком/закінченням оренди студії вважається заброньований час, незалежно від того почали ви зйомку пізніше або закінчили її раніше.

Для фотосесії – максимум 6 осіб. Якщо більше – доплата 200 грн/люд. (не більше 10 осіб)

 1. Бахили заборонені! Змінне взуття має бути сухим і чистим. Змінне взуття дітям обов’язкове! Взуття «я тільки дійшов від машини» буде вважатися брудним.
 2. Важливо!! Попередьте моделей та фотографів про необхідність у чистому змінному взутті!

Бронювання студії здійснюється лише після повної 100% передоплати.

Бронь потрібно сплатити до 18 годин поточного дня! Зверніть увагу, що не проплачену броню, оформлену в телефонному режимі або заброньовану через сайт, буде знято адміністратором студії о 18 годині поточного дня. При бронюванні за день до оренди або більше 3-х годин – оплата провадиться протягом 2-х годин. Оплату броні необхідно підтвердити надіславши повідомлення Viber або СМС із зазначенням прізвища та часу оплати для підтвердження!

При необхідності ви можете продовжити час зйомки, якщо є вільний час. Крок тарифікації при продовженні оренди – 1 год. Це означає, якщо Ви продовжуєте зйомку на 20-30 хвилин, то оплата буде як за годину.

Нічний тариф діє з 21:00 до 9:00 – до оплати +50% від стандартної ціни. Наперед обговорюється індивідуально з адміністрацією.

У разі відсутності технічної можливості проведення зйомок у вже орендований та оплачений час за обставинами, що не залежать від студії та її персоналу (відключення електроенергії, пожежа, повінь, землетрус та інше) — працівники студії мають право перенести оплачений час на інший зручний для замовника день або повернути повну передоплату замовнику.

 1. Перенесення дати та часу оренди можливе не пізніше ніж за 72 години (3 доби) до початку оренди! Один раз і не більше ніж на 14 днів за умови перенесення не більше 3 годин оренди. При перенесенні понад чотири години оренди стягується неустойка від загальної суми у вигляді 50%. Внесена сума не повертається та йде на погашення простою студії.
 2. Після бронювання студії та внесення передоплати скасування броні з поверненням коштів неможливе, можливе лише перенесення (один раз) на інший день та час з дотриманням правил перенесення викладених вище.
 • Наносити макіяж, грим, робити укладання, зачіску у знімальному залі
 • Розпивання алкогольних напоїв на території студії
 • Запалювання бенгальських вогнів, свічок, а також куріння та розпалювання відкритого вогню
 • Псувати предмети інтер’єру та освітлювального обладнання