Ділова (Бізнес) фотосесія

Бизнес фотосессия в студии

Ділова фотосесія – потрібна послуга сучасності. Вона є авторитетним маркетинговим інструментом. Якісно, ​​грамотно виконані фотографії підвищують імідж підприємства, знайомлять клієнтів із директором, провідними спеціалістами, менеджерами, підвищують довіру до фірми та її діяльності. Конструктивні знімки колективу можна розмістити на офіційному сайті, у Instagram, Facebook, Linkedln, у буклетах, статтях, інших рекламних матеріалах. У фотостудії Amore можна замовити індивідуальні фото ділового характеру. Надсилайте нам свою заявку прямо сьогодні, і ми обговоримо час, що задовольняє обидві сторони.

Вартість бізнес фотосесії

Експрес

Фотограф + студія
1500 грн.
 • Тривалість – 30 хвилин
 • Кількість учасників – 1 особа
 • Кількість фотографій - 30-40
 • Консультація фотографа
 • Всі фото в кольоро та світлокорекції
 • Передача фотографій через файлообмінник

Стандарт

Фотограф + студія
2500 грн.
 • Тривалість – 1 година
 • Сукня з прокату
 • Кількість учасників – до 4 чол.
 • Кількість фотографій – 70-100
 • Консультація фотографа
 • Всі фото в кольоро та світлокорекції
 • Передача фотографій через файлообмінник

Преміум

Фотограф + студія
4500 грн.
 • Тривалість – 2 години
 • Сукні з прокату
 • Кількість учасників – до 6 чол.
 • Кількість фотографій – 150-200
 • Консультація фотографа
 • Всі фото в кольоро та світлокорекції
 • Передача фотографій через файлообмінник

Корпоративний портрет у студії

Бізнес фотографування ефективне як для всього колективу, так і для окремої людини, якій потрібно “розкручування”. Ми зможемо створити діловий, корпоративний портрет будь-якої спрямованості. Фотосесія можлива у локації Loft, біля сірої фактурної стіни Grey або на білій циклорамі. Незалежно від обраної локації фотографії будуть виконані професійно, грамотно, якісно. При цьому буде запропоновано кілька варіантів, серед яких можна вибрати найвдаліші фото. Професійний фотограф зможе зловити найсприятливіші, найвигідніші моменти.

Іміджеві фото

Діловий портрет бізнес-леді, юриста, керівника відділу, будівельника, лікаря, перукаря, візажиста може стати вдалим доповненням на щаблях кар’єрних сходів. Замовники охочіше працюють із відкритими фірмами, де пропонуються ділові фотографії її керівників, учасників бізнесу. Особливо ефективною та затребуваною вважається популяризація моделей, акторів, інших представників фешн індустрії.

Бизнес фотосессия девушки
Мужской бизнес фотосет

Наші переваги

У нас – широка база інструментів для створення сприятливого іміджу вашого підприємства, професійна апаратура, стильні та різноманітні локації. Наша основна спрямованість – створення вдалих фото для будь-яких колективів, об’єднань, індивідуальних підприємців, моделей, акторів, блогерів.

Наші переваги

-високий професіоналізм;
-грамотний підхід;
-створення композицій з різними локаціями;
-відповідальність, пунктуальність;
-невисокі, доступні для кожного ціни.

Співпраця з нашою професійною фотостудією принесе вам приємні враження та незабутні моменти. У нас можна купити бізнес фотосесію тривалістю від 30 хвилин до 1-5 годин та більше.

Бизнес фотосессия девушки в студии
Мужской портрет
Бизнес деловая фотосессия девушки

Як підготуватись до бізнес фотосесії?

Підготовка до бізнес-фотосесії у студії може допомогти вам отримати якісні фотографії, які відображають ваш професіоналізм та впевненість. Ось кілька порад, як підготуватися до фотосесії:

Визначте свій стиль. Перш ніж розпочати підготовку, визначте свій стиль, який ви хотіли б передати на фотографіях. Це може бути корпоративний, формальний чи креативний стиль залежно від вашої професії.

Підберіть відповідний одяг. Одяг повинен відповідати вашому стилю і бути придатним для вашої професії. Вона має бути зручною, не сковувати рухи та не відволікати увагу від вашого обличчя.

Подумайте про аксесуари, які можуть прикрасити ваш образ. Підготуйте свій макіяж та зачіску. На фотографіях ваш макіяж і зачіска будуть помітнішими, ніж у звичайному житті. Подумайте, як ви хотіли б виглядати на фотографіях і зробіть макіяж та зачіску, що відповідають вашим бажанням.

Візьміть із собою додатковий одяг та взуття. Хоча ви можете заздалегідь підібрати свій одяг, все ж таки візьміть із собою додаткові варіанти, щоб у вас був вибір у разі потреби. Взуття має відповідати одягу, який ви обрали.

Розгляньте можливість найняти професійного стиліста. Якщо ви не впевнені у своїх здібностях вибрати правильний одяг і зробити макіяж та зачіску, розгляньте можливість найняти професійного стиліста. Він допоможе вам виглядати на фотографіях якнайкраще.

Заздалегідь обговоріть деталі з фотографом. Обговоріть із фотографом деталі фотосесії заздалегідь, щоб розуміти, які образи та фони будуть використовуватись. Також уточніть, скільки часу займе фотосесія та які ваші бажання та уподобання.

Бизнес фотосессия девушки
Бизнес фотосессия девушки
Мужской портрет для бизнеса
Бизнес фотосет девушки
Мужской портрет
Бизнес фотосет девушки
Деловой мужской портрет
Бизнес фотосессия девушки
Женский бизнес портрет
Мужской деловой портрет
Деловая фотосессия девушки
Мужской портрет
Бизнес фотосессия женщины
Бизнес фотосессия мужчины
Портретная фотосессия девушки
Бизнес съемка девушки