Еротична (будуарна) фотосесія НЮ

Фотосесія НЮ

Фотосесія ню. Що це таке?

Що ж таке ню? Як часто люди помилково розуміють це слово. Одні кажуть, що це еротика, інші стверджують, що це зображення будь-якого голого тіла. Але це не зовсім так. Насамперед ню – це сфера мистецтва, яка показує досконалість людського тіла. Філософія цього напряму полягає в тому, що потрібно приймати себе та своє тіло таким, яким воно створене самою природою. Стиль ню, популярний серед жіночої статі. Фотосесія проходить при повному або частковому оголенні. Фотографії можуть бути чорно-білими або кольоровими, за бажанням клієнтки.

Вартість фотосесії НЮ

Стандарт

Фотограф + студія
2500 грн.
 • Тривалість – 1 година
 • Сукня з прокату
 • Кількість учасників – до 4 чол.
 • Кількість фотографій – 70-100
 • Консультація фотографа
 • Всі фото в кольоро та світлокорекції
 • Передача фотографій через файлообмінник

Преміум

Фотограф + студія
4500 грн.
 • Тривалість – 2 години
 • Сукні з прокату
 • Кількість учасників – до 6 чол.
 • Кількість фотографій – 150-200
 • Консультація фотографа
 • Всі фото в кольоро та світлокорекції
 • Передача фотографій через файлообмінник

Додаткові послуги

 • Готовність фото за 1 добу 500 грн.
 • Конфіденційність 500 грн.
 • Вихідники фотографій у RAW 500 грн.
 • Ретуш фотографій за 5 шт 500 грн.
Фотосесія НЮ
Эротическая фотосессия
Фотосесія НЮ

Фотосесія НЮ у Києві. Як вибрати професіонала?

Фотосесія НЮ

Професійна фотосесія ню покликана підкреслити красу людського тіла. Найчастіше об’єктом цього мистецтва є сексуальна жінка. Еротичні фото у стилі ню мають бути у кожної жінки чи дівчини, незалежно від її віку, соціального статусу.Фотосесія у нижній білизні вимагає особливої ​​майстерності, тому до вибору фотографа потрібно поставитися серйозно. Можна звичайно, спробувати зробити всю роботу самотужки, але це буде лише приватне ню, яке якісно відрізняється від професійних кадрів.

Вибір фотографа у жанрі ню – велика, необхідна справа. Фахівець повинен мати почуття естетичного смаку, знати тонкощі майстерності, вміти поводитися з технікою, грати зі світлом, тінню.Красиві фото дівчат які можна побачити у відкритому доступі, це результат великої праці фотографа, багаторічного досвіду, отриманих професійних знань. Щоб не помилитися з вибором фотографа, достатньо дотримуватися деяких правил:

– досвідчений фотограф, що володіє можливостями, має не тільки сторінку в соціальній мережі, а також свій особистий сайт;

– власне портфоліо з різноплановими роботами має включатифотографії дівчат ню;

– наявність фотостудії стане показником наявного потоку клієнтів;

– у професіонала є сформовані робочі контакти візажистів, стилістів.

Додатково ню фотосесія може супроводжуватися орендою прикрас, взуття, одягу, супутніх аксесуарів. Їх можна буде використати під час зйомок. Про майстерність фотографа говорять уголос. Тому при пошуку професіонала мало ввести інтернет-запит – ню фотограф київ, рекомендується ще почитати відгуки клієнтів. Тільки після того, як фотограф ню знайдений, можна з ним зв’язатися, проговорити важливі моменти. Якщо розмова пройшла комфортно, на необхідні запитання отримано чіткі відповіді – можна призначати дату зйомки.

Фотосесія ню. Як підготуватися до неї

Фотосесія НЮ

Еротична фотосесія в Києві не призначається одразу одним днем. Для підготовки до зйомок потрібно деякий час. Заздалегідь продумані образи спростять роботу, заощадять час. Підходящі аксесуари будуть залежати від вибраного стилю, супутнього настрою. Якщо фотосесія планується чуттєва, еротична з елементами одягу, потрібно підібрати колір, фасон білизни. Вдома можна спробувати відпрацювати почуття вогненної пристрасті.Фото в нижній білизні з живими натуральними емоціями виглядатиме реалістично.

Напередодні зйомок рекомендується уникати негативної інформації.Фотосесія ню пройде вдало, якщо модель добре виспалася, з настроєм. З собою можна взяти рідкий блиск або лосьйон, для надання бархатистості шкірі. Якщо будуарна фотосесія супроводжуватиметься візажистом, бажано приїхати на місце за півтори – дві години, без макіяжу. Фотосесія топлес або оголена натура не терплять сліду від перетяжок білизни. Тому, перед нанесенням макіяжу, краще роздягнутися, накинувши на себе халат. Під час перерви можна випити кави, обговорити нюанси із фотографом.

Фотосесія НЮ
Фотосесія НЮ
Фотосесія НЮ

Чому обов'язково потрібно зробити фото у стилі ню

Багато жінок соромляться свого тіла. Зважившись на сміливу фотосесію, можна бути впевненою, що в кадри потраплять найвиграшніші вигини тіла. Фотограф підкаже, як краще влаштуватися, і вибере найкращий ракурс. Відверта фотосесія неймовірно розкутує! Після неї з’являється впевненість у собі, любов до свого тіла та гордість за таке відважне рішення – знятися в еротичній фотосесії. До того ж, неймовірні кадри назавжди залишаться з Вами як історія, частина Вашого життя!

Фотосесія НЮ
Фотосесія НЮ
Фотосесія НЮ
Фотосесія НЮ
Фотосесія НЮ
Фотосесія НЮ
Фотосесія НЮ
Фотосесія НЮ
Фотосесія НЮ
Фотосессия ню будуар
Фотосесія НЮ
Фотосесія НЮ

Дивіться інші види фотосесій