Фотосесія у вишиванках «Я – Україна»

Фото девушки в платье вышиванке

Дуже популярним видом фотосесій сьогодні став етно стиль, фотосесії у національному українському одязі – вишиванках. Кожна дівчина мріє про красиві фотографії у сукні-вишиванці. Українське національне вбрання часто використовують для фотосетів світові знаменитості та модниці у всьому світі.

Але не можна купити оригінальну якісну вишиванку для зйомки дешево. Простіше звернутися до нас і отримати все для фотосету.

Команда нашої студії підготувала етно проект “Я – Україна”, для дівчат та закоханих пар.

У вартість включені послуги фотографа, оренда студії, вбрання: сукня-вишиванка, сорочка-вишиванка для чоловіків, квіткові обручі для завершення образу.

Пара в вышиванках

Про фотосесію у вишиванках

Фотосесія у вишиванках – це зйомка, у якій учасники використовують українську вишиванку як основний елемент вбрання. Така фотосесія може проводитися як у студії, так і на відкритому повітрі, залежно від тематики та цілей фотосесії. Вишиванка – це традиційна українська національна сорочка чи сукня, яку прикрашають вишивкою різноманітних візерунків та мотивів. Вишиванка є не лише елементом національного костюма, а й символом української культури та ідентичності.

Фотосесія у вишиванках може бути організована для різних цілей, наприклад для створення портретів, сімейних фотографій, фотографій на згадку або в рамках заходів, присвячених українській культурі. Важливо пам’ятати, що вишиванка має бути правильно підібрана та поєднуватися з іншими елементами вбрання та декором. Крім того, добре підібране освітлення та композиція допоможуть створити естетично привабливі фотографії. Якщо ви плануєте фотосесію у вишиванках, рекомендується звернутися до професійного фотографа нашої студії, який зможе допомогти з вибором локації, настроєм та декором, щоб створити неповторні фотографії в українському стилі.

Девушка с украинским флагом
Двое в вышиванках

Вартість фотосесії у вишиванках

Етно фотосесія

Фотограф + студія + вишиванки
3000 грн.
 • Тривалість – 1 година
 • Вишиванка-сукня та чоловіча вишиванка
 • Кількість учасників – 1-2 чол.
 • Кількість фотографій – 70-100
 • Консультація фотографа
 • Всі фото в кольоро та світлокорекції
 • Передача фотографій через файлообмінник

Додаткові послуги

 • Готовність фото за 1 добу 500 грн.
 • Конфіденційність 500 грн.
 • Вихідники фотографій у RAW 500 грн.
 • Ретуш фотографій за 5 шт 500 грн.
Фото девушки в веночке

Український вінок

Український вінок – це традиційний елемент народного костюма України, який носили жінки у різних регіонах країни. Вінок виготовляється з квітів, листя та інших рослинних матеріалів, які збираються разом та обв’язуються стрічкою або мереживом. Кожен регіон України має свої традиційні варіанти прикраси вінка. Наприклад, у Карпатах вінок може бути прикрашений ялиновими шишками та цибулинами, а в Центральній Україні використовуються квіти льону та різні трави. Український вінок має багато символічних значень. Він може символізувати красу та життєву силу жінки, а також використовуватися як амулет, який захищає свою володарку від злих духів та хвороб.

Сьогодні український вінок став популярним елементом національної культури та використовується у різних галузях, включаючи моду, дизайн інтер’єрів, фотографію та традиційні свята. Український вінок може бути використаний як прикраса для весільних фотосесій, традиційних свят, вечірок, концертів та інших заходів. Крім того, він може стати чудовим подарунком для тих, хто цікавиться українською культурою та традиціями.

Девушка в украинской вышиванке
Фотосессия в платье вышиванке
Фотосесія у вишиванках
Парень в вышиванке